Dream Cup 2024 Registered teams
Category U9:
1. NK Jadran Poreč Plavi, Croatia
2. NK Jadran Poreč Bijeli, Croatia
3. NK Pazinka Pazin, Croatia
4. NK Istra 1961, Croatia
5. NK Virovitica, Croatia
6. NK Iskra Vinež, Croatia
7. SC/ESV Parndorf, Austria
8. SK Cro Vienna, Austria
9. NK Tabor Sežana, Slovenia
10. NK Novigrad, Croatia
11. Burlingame SC Girls, USA
12. Credobus Mosonmagyarovar, Hungary
13. NK Šenčur, Slovenia
14. NK Varaždin, Croatia
15. NK Rudar Labin, Croatia
16.
Category U11:
1. NK Jadran Poreč Plavi, Croatia
2. NK Jadran Poreč Bijeli, Croatia
3. NK Jadran Poreč Crveni, Croatia
4. NK Istra 1961 Pula, Croatia
5. NK Virovitica, Croatia
6. NK Iskra Vinež Crveni, Croatia
7. NK Iskra Vinež Žuti, Croatia
8. SC/ESV Parndorf 1, Austria
9. SC/ESV Parndorf 2, Austria
10. NK Buzet, Croatia
11. NK Aluminij, Slovenia
12. NK Tabor Sežana, Slovenia
13. ŠN Zabok, Croatia
14. NK Nehaj Senj, Croatia
15. NK Moela, Croatia
16. NK Novigrad, Croatia
17. NK Šenčur, Slovenia
18. Burlingame SC, USA
19. Credobus Mosonmagyarovar 1, Hungary
20. Credobus Mosonmagyarovar 2, Hungary
21. NK Varteks, Croatia
22. ŠNK Novi Marof 1, Croatia
23. ŠNK Novi Marof 2, Croatia
24. NK Varaždin 1, Croatia
25. NK Varaždin 2, Croatia
26. NK Rudar Labin, Croatia
27. AFC Universitas, Croatia
28. NK Pazinka, Croatia
29. NK Goranin, Croatia
30. HNK Kobre Samobor, Croatia
31.
32.
Category U13:
1. NK Jadran Poreč Plavi, Croatia
2. NK Jadran Poreč Bijeli, Croatia
3. NK Pazinka Pazin, Croatia
4. NK Istra 1961 Pula, Croatia
5. NK Virovitica, Croatia
6. NK Iskra Vinež, Croatia
7. NK Varaždin, Croatia
8. NK Aluminij, Slovenia
9. NK Goranin, Croatia
10. NK Tabor Sežana, Slovenia
11. NK Novigrad, Croatia
12. Burlingame SC, USA
13. Credobus Mosonmagyarovar, Hungary
14. NK Rudar Labin, Croatia
15. NK Žminj, Hrvatska
16.
1. NK Jadran Poreč Plavi, Croatia
2. NK Jadran Poreč Bijeli, Croatia
3. NK Pazinka Pazin, Croatia
4. NK Istra 1961, Croatia
5. NK Virovitica, Croatia
6. NK Iskra Vinež, Croatia
7. SC/ESV Parndorf, Austria
8. SK Cro Vienna, Austria
9. NK Tabor Sežana, Slovenia
10. NK Novigrad, Croatia
11. Burlingame SC Girls, USA
12. Credobus Mosonmagyarovar, Hungary
13. NK Šenčur, Slovenia
14. NK Varaždin, Croatia
15. NK Rudar Labin, Croatia
16.
Category U11:
1. NK Jadran Poreč Plavi, Croatia
2. NK Jadran Poreč Bijeli, Croatia
3. NK Jadran Poreč Crveni, Croatia
4. NK Istra 1961 Pula, Croatia
5. NK Virovitica, Croatia
6. NK Iskra Vinež Crveni, Croatia
7. NK Iskra Vinež Žuti, Croatia
8. SC/ESV Parndorf 1, Austria
9. SC/ESV Parndorf 2, Austria
10. NK Buzet, Croatia
11. NK Aluminij, Slovenia
12. NK Tabor Sežana, Slovenia
13. ŠN Zabok, Croatia
14. NK Nehaj Senj, Croatia
15. NK Moela, Croatia
16. NK Novigrad, Croatia
17. NK Šenčur, Slovenia
18. Burlingame SC, USA
19. Credobus Mosonmagyarovar 1, Hungary
20. Credobus Mosonmagyarovar 2, Hungary
21. NK Varteks, Croatia
22. ŠNK Novi Marof 1, Croatia
23. ŠNK Novi Marof 2, Croatia
24. NK Varaždin 1, Croatia
25. NK Varaždin 2, Croatia
26. NK Rudar Labin, Croatia
27. AFC Universitas, Croatia
28. NK Pazinka, Croatia
29. NK Goranin, Croatia
30. HNK Kobre Samobor, Croatia
31.
32.
Category U13:
1. NK Jadran Poreč Plavi, Croatia
2. NK Jadran Poreč Bijeli, Croatia
3. NK Pazinka Pazin, Croatia
4. NK Istra 1961 Pula, Croatia
5. NK Virovitica, Croatia
6. NK Iskra Vinež, Croatia
7. NK Varaždin, Croatia
8. NK Aluminij, Slovenia
9. NK Goranin, Croatia
10. NK Tabor Sežana, Slovenia
11. NK Novigrad, Croatia
12. Burlingame SC, USA
13. Credobus Mosonmagyarovar, Hungary
14. NK Rudar Labin, Croatia
15. NK Žminj, Hrvatska
16.